4 Nisan 2014 Cuma

League Of Legends: Olaf Rehberi

mücahit coşkun | 09:40
   Merhaba Deneyimli Oyuncu okurları.Bu yazıda size Olaf hakkında bilgiler vereceğim...   Olaf diğer şampiyonlara göre biraz daha atak yeteneklerine sahip.

Başıbozuk Hiddet: kaybedilen her %1 can için %1 saldırı hızı eklenir.

Balta Fırlat: işaretlenen bölgeye doğru bir balta atılır ve uzerinden geçtiği her rakibe hasar vererek, hareket hızlarını azaltır.Olaf baltasını yerden alırsa bekleme süresi 4.5 saniye azalır.

Pervasız Vuruş: Olaf öyle bir hışımla saldırır ki; hem hedefine, hem de kendine gerçek hasar verir ve hedefi yok ederse can bedelini geri alır.Ragnarok: Olaf zayıflatma etkilerine karşı bağışıklık ile ilave saldırı gücü elde eder.

    Olafın kabiliyet ve rünleri hem atak hemde savunma üzerine kurulmuştur.   
Olaf’ın eşya seçimleri biraz daha tankımsı.Başlangıçta Avcı Palası ve 5 tane Can İksiri ile başlayabilirsiniz.Ardından Olaf’ın kesinlikle tercih etmesi gerektiği Savaş Çizmesi ve Günateşi Pelerini almalısınız.Oyun Mide döndüğünde Randuin’in Alameti ve Warmog’un Zırhı alıp güçlü bir Olaf yaratabilirsiniz.Oyun sonlarında Demir Solari’nin Broşu, Malmortius’un Ağzı ve Ruh Gömleği alırsanız ölmeniz yüksek derecede zorlaşır ve takımınızı koruyabilirsiniz.


2 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. "Kendinde yazsaydın keşke" derken yorumunuzu anlamadım. Yazıyı başka bir sitede mi gördünüz ?

      Sil

Deneyimli Oyuncu'nun Blogu © 2013. All Rights Reserved | Powered by-Blogger

-